Z Janikowa wracamy na tarczy

Dzisiaj na orliku w Janikowie odbył się mecz 2 kolejki Okręgowej Ligi Orlików. Podopieczni duetu Robert Łuczak, Błażej Lewandowski wyszli do spotkania bardzo spięci, można było to zauważyć po kilku nerwowych zagraniach młodych Pogonistów. Gospodarze świetnie rozpoczęli spotkanie zdobywając bramkę w 2 minucie meczu. Nasi chłopcy próbowali odrabiać straty, lecz nadziali się na kontrę, która przyniosła drugą bramkę gospodarzą. Po drugiej bramce młodzi zawodnicy Pogoni kompletnie się załamali. Morale zespołu chciał podnieść kapitan zespołu Maciej Kopiński, który swoją ambicją sportową próbował udowodnić, że dwubramkowa strata jest do odrobienia. Sam Maciej jednak nie wystarczy, w końcówce meczu Unici zdobyli trzecią bramkę i ustalili wynik na 3:0. Dzisiejszy mecz pokazał że do zwycięstwa potrzebny jest cały zespół a nie poszczególni gracze.

Po porażce trzeba jak najszybciej wyciągnąć wnioski i powrócić na zwycięskie tory w meczu z Notecią Gębice, który odbędzie się w sobotę na Orliku w Mogilnie obok stadionu Pogoni .